qchar90 napisał(a):

Murawski to pupilek Smudy
Ciekawe czy Lato dotrzyma slowa i nie bedzie kandydował na prezesa PZPN
|
A co to za różnica

Czy ty naprawdę myślisz że ten kto przyjdzie zamiast Laty będzie lepszy

Przecież to jest kółeczko wzajemnej adoracji/libacji a ja bym się nie zdziwił dyby Lato był zwykłym figurantem a prawdziwą władzę sprawowała grupa niewychylających się leśnych dziadków, jedyna nadzieja to zmiana pokoleń w PZPN bo przecież z roku na rok grupa synów PZPRu ( czyli ta trzymająca władzę) jest coraz mniej liczna ale i tak obawiam się że ci co przyjdą na ich miejsce zostali już przez nich należycie "wychowani"...