gooro33 napisał(a):

|
MURAWSKI - 3 mecze koles gra.. kur.... same straty zero pilek do przodu zero czegokolwiek... Smuda to dyletant
|
a czego sie spodziewałes? jak sciagnał Polanskiego to mislalem zemnie trafi i za chwile po jego stracie kutas zawalil bramke dno i zero

