Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
Od: 02.2011
Offline
#
229
16.06.2012, 22:22
Piesek z krainy Pejsów
napisał(a):
Nie żyje twórca GROMu gen.Petelicki, media mówią o samobójstwie...
Ja pier.... Nie moge w to uwierzyć. Kiedyś go spotkałem. Nie za bardzo wierze w samobójstwo, znając stosunek Pana Generała do rządu.
Banitaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Banitaz
Znajdź inne posty napisane przez Banitaz