Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 16.06.2012, 22:22
Piesek z krainy Pejsów napisał(a):Wyświetl post
Nie żyje twórca GROMu gen.Petelicki, media mówią o samobójstwie...
Ja pier.... Nie moge w to uwierzyć. Kiedyś go spotkałem. Nie za bardzo wierze w samobójstwo, znając stosunek Pana Generała do rządu.
Odpowiedz cytując