Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.06.2012, 22:21
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Zaraz Zaraz....
Według mnie zagraliśmy 2 słabe mecze na tych mistrzostwach, ten z Rosją oceniam na średni.
Piłkarsko mieliśmy znacznie większe możliwości niż to co pokazaliśmy. Zastanówmy się dlaczego Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek zapier w Drortmundzie przez 90 minut, a tu ledwo im starcza sił na 45.

Smuda jest śmieszny w tym wszystkim, że po meczach Wisły w pucharach zawsze pier, że powinno się grać agresywnie pressingiem z pasją itp
bo ich zajechał , jak powiedział Lewandowski po pierwszych treningach ze nie czuje mocy w nogach i ta moc nie wrociła ,chłopaki z Borusii zostali zajechani moim zdaniem ,oni po prostu juz nie mieli sil ,to widac bylo po Piszczku
Odpowiedz cytując