Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 16.06.2012, 22:11


Tytoń - 8/10
zdecydowanie najlepszy z naszych, obronił kilka bardzo dobrych strzałów piłkarzy z Czech. Dobre wznowienia gry, spokój i pewność siebie.

Wasilewski - 1/10, totalne zero.. ja jego zawsze oceniam bardzo nisko, bo to jest kopacz rowów a nie piłkarz, zero techniki.. jak piłkarz który nie ma techniki który nie potrafi przyjąć piłki, który nie potrafi zrobić zwodu może być w ogóle piłkarzem? To on poślizgnął się przy golu Czechów. Może gdyby nie miał tak kanciatej pustej głowy to strzeliłby gola w końcówce.. ale co on by dał? już lepiej jak przegrali, przynajmniej Ruscy nie wyszli.

Piszczek - 3/10 - słabo.. ale z kim on miał grać? Krył najgroźniejszego z Czeskich piłkarzy tego szybkiego Pilarza ale z różnym skutkiem.

Perquis - 3/10, kilka udanych interwencji, dobra pewna gra, ale słabo z wyprowadzaniem piłki.. dzidy do przodu? tak można jedynie wygrać z Andorą.

Murawski - 0/10 - dziadostwo, dno... porusząl się w tym meczu jak wół ciągnący 140 kilo węgla. Żadnej gry do przodu. To on stracił piłkę po tym jak Czesi zrobili kontrę i zdobyli gola. W dodatku żółta kartka.

Polański - 0/10 dno, bardzo podobna gra do Murawskiego.

Dudka - 0/10 jak wyżej... najlepiej co potrafi robić to faulować.. porusza się po boisku jak pijany błazen, i tak samo wygląda. Do kopania rowów za 1200 miesięcznie Ty dziadzie!

Grosicki - 2/10 - słabo... miał wnieść swieżość, porawić jakość? on? Jeździec bez głowy.. ale i tak lepiej niż Ci "defensywni pomocnicy" defensywni? ich jedyną umiejętnością jest kopanie po nogach.

Brożek - 0/10 po co to drewno wlazło? Komentarz superSzpakowskiego (kolejny który powinien dostać dyscypilnarkę po tym meczu) "niecelne podanie Brożka" mówi wszystko - ale jak dobrze ma podać ktoś kto w ogóle nie gra w klubie? równie dobrze mógłby wejść obojętnie kto z trybun.

Błaszczykowski - 4/10 - jeden z lepszych naszych.... coś tam przynajmniej szarpał, czasami potrafił zrobić jeden zwód, dwa.. ale co to dało.. nie było z kim grać.

Obraniak - 0/10 - do gnoju z nim!! wywieź na teczce z gnojem do Francji! Dramat nie piłkarz, holuje piłkę, spowalnia akcje, w ogole brak zgrania i zrozumienia z pozostałymi, umie on sie w ogole wysunąć na puste pole? jak na niego patrze to miota sie zawsze po boisku, jakby nawet nie wiedział gdzie biec...

Lewandowski - 3/10... z kim grać? z kim? dostaje dzidy od Perquisa, Wasilewskiego, Murawskiego, Polańskiego itd.. dzidy 20-60 metrowe i 3 obrońców obok siebie, a nawet z głowki nie ma do kogo tych dzid zgrać... co ma zrobić z taką piłką? Nie wiem jak go mam ocenić, niczym nie zawinił, po prostu nie był przy piłce wcale w tym meczu, bo ich nie dostawał.

No i na koniec rodzynek Smuda
0/10 - wiecie co powinni zrobić z tym człowiekiem? odebrać polskie obywatelstwo i wypier****** do niemiec , a jak tam nie będą chcieli tego gnidy bez matury to na Madagaskar. z nim. Lepsza by była małpa na stanowisko selekcjonera. Wolski - talent i gwiazda Legii... Borussia go chce za 5 milionów Euro, ale w Euro2012 nie zgrał ani 5 minut, za to Brożek który w klubie nie gra nawet 5 minut - grał. Na mecz który MUSIMY wygrac wychodzimy 3 "defensywnymi pomocnikami" a po co? Jak ktoś go spotka na ulicy - apeluję i proszę - wylać na niego pomyje, albo zrobić placek na klatę, albo na tą pustą głowę.








Co należy teraz zrobić?

-rozwiązać za wszelką cenę PZPN, wy*ebać Latę, cały zarząd PZPN,
-wyj*bać dyscyplinarnie Smudę
- -II- Szpakowskiego

ale kto to w sumie ma zrobić jak rządzi PO? Mafia swoich ludzi nie dotknie nawet... wszyscy się nawzajem kryją... UEFA (mafia) kryje PZPN (mafia), PO (mafia) udaje że nic nie może zrobić (z PZPN), a Smuda (mafia, wyborca PO) zostanie do końca kontraktu i jeszcze jakąs premię dostanie, podobnie jak Lato, a poxniej jego stołek zajmie inny namaszczony z rodziny mafijnej.

Tomaszewski (PiS - jedyna nadzieja Polski)- miałeś rację, momentami myślałem że postradałeś zmysły, ale jednak dobrze robiłes jadąc po tych farbowanych lisach, po Smudzie, po PZPN (w sumie kto po nich nie jedzie). Chylę czoła.


Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz cytując