jaszczur90 napisał(a):

|
Mam nadzieję, że nikomu w Wiśle ( najbardziej Cupiałowi ) nie przyjdzie na myśl zatrudniać Smude na trenera..
|
Zaraz po spotkaniu selekcjoner Franciszek Smuda podziękował piłkarzom i kibicom, a następnie zakomunikował, że to dla niego "koniec pracy z reprezentacją," -
Panie Boze chron Wisełke od Smudy 