Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 16.06.2012, 22:02
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że nikomu w Wiśle ( najbardziej Cupiałowi ) nie przyjdzie na myśl zatrudniać Smude na trenera..
Zaraz po spotkaniu selekcjoner Franciszek Smuda podziękował piłkarzom i kibicom, a następnie zakomunikował, że to dla niego "koniec pracy z reprezentacją," - Panie Boze chron Wisełke od Smudy
Odpowiedz cytując