Temat
:
Mistrzostwa Europy Polska-Ukraina EURO 2012
Wyświetl pojedynczy post
Aletsch
Member
Od: 11.2008
Offline
#
388
16.06.2012, 22:01
Smuda po meczu z rosją: " No gdzie są Ci krytycy którzy nas krytykowali, którzy mówili, że nie jesteśmy przygotowani? Gdzie oni są? " - Co za debil, Co za Wstyd, Co za Kompromitacja
Aletsch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aletsch
Znajdź inne posty napisane przez Aletsch