Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#381
Stary 16.06.2012, 21:45
Nasza kadra zgodnie z planem - ostatnie miejsce w grupie. Jedyne z czego mozna sie cieszyc to to, ze RussijaDO DOMU !!!!! buahahaha to jest dopiero niespodzianka. Wszyscy podziekowac Murawskiemu, ulubiencowi miernego trenera jakim jest Smuda za bład ktory wywalił nas z Euro. Smuda tez dobry - wolal sie zadowolic remisem z Ruskimi gdzie moglismy spokojnie wygrac i teraz ma za swoje. Nie na darmo po meczu podał sie do dymisji


Zaraz po spotkaniu selekcjoner Franciszek Smuda podziękował piłkarzom i kibicom, a następnie zakomunikował, że to dla niego "koniec pracy z reprezentacją," - Panie Boze chron Wisełke od Smudy
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.06.2012 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując