Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 16.06.2012, 21:31
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
I tenże Smuda ma być wg niektóruch trenerem Wisełki. Niedoczekanie.

Nie wg niektorych tylko co najwyzej wg naszego bossa-komornika pana Cupiala ..... najgorsze jest to ze jest to BARDZO mozliwe
Odpowiedz cytując