Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56945
Stary 16.06.2012, 19:18
syryls napisał(a):Wyświetl post
Sikorski pewnie napewno nie przyjdzie do Wisły, Bednarz może chce go sprowadzić ale góra vide Cupiał zablokuje ten transfer bo to zawodnik na średniaka, a nasz Boguś walczy zawsze o najwyższe cele, mimo że mieliśmy sezon słaby, to Wisła zawsze musi walczyć o Mistrza bez względu na wydarzenia, Bednarz sobie może mówić co chce, ale Wisła nie jest klubem gdzie sprowadza się słabych zawodników, tutaj mamy walczyć o najwyższe cele.
Chłopaku obudź się. Cupiał jest cholernie załamany brakiem awansu do LM w ubiegłym roku, ciągle boli go ta porazka z Apoelem i nie ma zamiaru juz łozyc tyle hajsu co przedtem. Skonczylo się. Ta Wielka Wisła istnieje ciagle w naszych (kibiców) wyobrażeniach, marzeniach i mentalności. Niestety, ale na ten moment mocny zespół chcemy mieć tylko my. Zobaczymy co bedzie po tym sezonie. Wszystko zależy od miejsca na koniec sezonu. Na ten moment wielkich transferów nie oczekujmy. A Sikorski na bank nie zostanie zablokowany. Nie dałby zgody na negocjacje jakby go nie chciał.
Odpowiedz cytując