Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 16.06.2012, 18:57
http://fakty.interia.pl/polska/news/...e-zyje,1810574

Szok. Co prawda Gość nie z mojej parafii, często się z Nim nie zgadzałem, ale przyznam, że podziwiałem jako twórcę jednej z najlepszych na świecie jednostek specjalnych. Podziwiałem także za bezkompromisowość sądów. Można się z Nim było nie zgadzać, mieć całkowicie odmienne zdanie ale nie można mu było odmówić Patriotyzmu.
Szok, aż mi się wierzyć nie chce, że tak mocny, twardy i charakterny Człowiek mógł odejść w taki sposób... mimo wszystko...

Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dać Panie.
Odpowiedz cytując