Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25718
Stary 16.06.2012, 17:27
Swój alkohol na strefę wniesiesz, ale musisz go schować, np puszki do kieszeni. Teoretycznie na bramkach stali "stewardzi" ale przeszukiwali jedynie plecaki, a i to nie u wszystkich. Byłem na meczu z Rosją niemal przed samym telebimem. Na strefę weszliśmy koło 19 i było sporo miejsca, ale dzisiaj proponuję przyjść wcześniej, bo i pogoda ładniejsza i mecz ważniejszy.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując