|
nie można wnosić ŻADNYCH napojów!! lipa straszna. byłem na otwarciu. ani usiasc ani sie napić (kolejki najpierw po kuponiki tak na min 30min a potem nastepne aby wydali piwo. browar po 7zeta jakiś sikaniec 3%. lepiej ogladnać w domu a za ta kase kupić dobrego browara i jedzenie
|