Wyświetl pojedynczy post
ceniu
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25717
Stary 16.06.2012, 17:06
nie można wnosić ŻADNYCH napojów!! lipa straszna. byłem na otwarciu. ani usiasc ani sie napić (kolejki najpierw po kuponiki tak na min 30min a potem nastepne aby wydali piwo. browar po 7zeta jakiś sikaniec 3%. lepiej ogladnać w domu a za ta kase kupić dobrego browara i jedzenie
Odpowiedz cytując