Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#370
Stary 16.06.2012, 16:34
Trzeba tą pilke wepchnac do siatki, obojetnie ktora czescia ciała . Patrzac na Czechow, to nie ma sie kogo bac...wystarczy tylko zagrac odwaznie. Polska gola !
Odpowiedz cytując