Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25716
Stary 16.06.2012, 16:21
Sylwek, z tego co ja słyszałam od znajomych (osobiście nie byłam), to wcale tam tak fajnie nie jest, widoczność nie za dobra, problem z zakupem alkoholu jest taki, że są duże kolejki, a czy swój można wnosić to nie wiem, ale myślę, że nie.
Odpowiedz cytując