Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56942
Stary 16.06.2012, 15:58
Obaj by zrobili dla Wisły więcej, gdyby właściciel chciał dokładać do klubu. Niestety, nie możemy od niego tego wymagać. I tak dał nam wiele radości. To nie chodzi o to, że Bednarz nie wie jakie korzyści płyną z posiadania szkolenia. To wie każde dziecko. Dlaczego przez 1.5 roku Basałaj nie zrobił nic znaczącego w tym aspekcie? Ano właśnie dlatego, że nie dostał zielonego światła na to od bardziej decyzyjnych.

Popatrzcie na polskie kluby. Widzicie lepszego właściciela niż aktualny właściciel Wisły? Wojciechowski wydawał bardzo duże pieniądze, a nic nie osiągnęła Polonia i teraz jej los jest niepewny. Wisła z kolei jest w czołówce od 15 lat. Owszem, możemy pomarzyć o szejku, albo o jakimś Abramowiczu. Jednak nie jesteśmy na świecie klubem tak medialnym. Chyba, że kiedyś jakiś szejk włączy TV zobaczy świetny mecz w europejskich pucharach i rozkocha się w Wiśle ; )
Odpowiedz cytując