|
Sikorski pewnie napewno nie przyjdzie do Wisły, Bednarz może chce go sprowadzić ale góra vide Cupiał zablokuje ten transfer bo to zawodnik na średniaka, a nasz Boguś walczy zawsze o najwyższe cele, mimo że mieliśmy sezon słaby, to Wisła zawsze musi walczyć o Mistrza bez względu na wydarzenia, Bednarz sobie może mówić co chce, ale Wisła nie jest klubem gdzie sprowadza się słabych zawodników, tutaj mamy walczyć o najwyższe cele. I gówno mnie to obchodzi że Jacuś mówi że jesteśmy w dupie jeżeli chodzi o Finanse, ma racje Valckx miał jeszcze mniejsze środki, a Bednarz pieprzy takie głupoty bo kiedy wcześnie byl dyrektorem ds. sport. miał większy budżet teraz ma mniejszy ale większy od czasów Valckxa. Skarżycie się na Lameya i Jaliensa który mimo to trzymał obronę podczas wiosny(ba w meczu ze Standardem najlepszy piłkarz), gdyby nie przyszli wylądowali by w Eredivisie czyli lidzie 2-3x mocniejszej niż polska ekstraklasa
|