Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 16.06.2012, 12:28
Sukcesem jest , że ta zgraja strzeliła w ogóle dwie bramki i ,że trzeci mecz teoretycznie jest o coś. Te dwie rzecz rozpatrywałbym w kategoriach sukcesu PZPN-u a nie jako porażki.

Bliski jestem teorii, że Czesi zacznają się rozkręcać. W meczu z Ruskimi, który był wypadkiem przy pracy i który to mecz w rezultcie zaciemnił obraz sytuacji w naszej grupie, byli do dupy ustawieni. Z Grecją kilka razy nieźle zagrali, kto wie czy z nami nie nastąpi odpalenie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując