|
a zauważyliście ze ona sobie tuz przed skapnięciem się ze jest w TV beknęła?
A i przy okazji, przestańcie zachowywać się jak GW TVN i inne gówna i nie zakłamujcie rzeczywistości. Zostali wybuczeni (małpie odglosy jak wolicie), i poprawnie. Płaczki niech sobie nad tym płaczą. Tylko tyle mogą.
Ostatnio edytowane przez SV_ : 16.06.2012 o godz. 12:18.
|