Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
56909
16.06.2012, 09:47
Ma_niek
napisał(a):
Zastanawiam sie tylko co robi Probierz że daje sobie wciskać taki szrot. A to on bedzie odpowiadal za wyniki.
Wytyka błędy Szwedom w studio Euro 2012.
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz