Zwierze napisał(a):

|
Rok temu był płacz że Sikorski przechodzi do Polonii... Ciekawe co będzie za rok?
|
jaki płacz? jak możesz to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka... dla mnie Sikorski zawsze był przeciętniakiem, nawet po meczu z nami przy Reymonta... suchy technicznie, mało skuteczny, słabo grający głową i "z głową", wyliczać można w nieskończoność, ale po co? to po prostu słabiak, a teraz w ramach oszczędności do nas trafia... mam tylko nadzieję, że szykowany jest na 3 lub 4 napastnika, a nie na następce Genkova.