Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56907
Stary 16.06.2012, 09:05
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Rok temu był płacz że Sikorski przechodzi do Polonii... Ciekawe co będzie za rok?
jaki płacz? jak możesz to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka... dla mnie Sikorski zawsze był przeciętniakiem, nawet po meczu z nami przy Reymonta... suchy technicznie, mało skuteczny, słabo grający głową i "z głową", wyliczać można w nieskończoność, ale po co? to po prostu słabiak, a teraz w ramach oszczędności do nas trafia... mam tylko nadzieję, że szykowany jest na 3 lub 4 napastnika, a nie na następce Genkova.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując