For_FuN_ napisał(a):

Najlepsze, ze Ci podobno "niewinni", sami dobrowolnie poddaja sie karze .
A co do przepisow prawa, wystarczy stosowac te ktore mamy. Rozsadnie byloby tez zwiekszyc kare grzywny, tj. minimalna te 5000 zł(komornik wchodzacy na wyplate).
|
Jakbyś nie wiedział czasem korzystniej sie jest przyznać nawet jeśli tego nie zrobiłeś bo i tak nie masz szans na obrone - Polska policja i prawo wita ...
A kare grzywny ja bym podniósł do 25000 zł i dał ją for fun Tobie