Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17707
Stary 16.06.2012, 08:46
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze, ze Ci podobno "niewinni", sami dobrowolnie poddaja sie karze .

A co do przepisow prawa, wystarczy stosowac te ktore mamy. Rozsadnie byloby tez zwiekszyc kare grzywny, tj. minimalna te 5000 zł(komornik wchodzacy na wyplate).
Jakbyś nie wiedział czasem korzystniej sie jest przyznać nawet jeśli tego nie zrobiłeś bo i tak nie masz szans na obrone - Polska policja i prawo wita ...

A kare grzywny ja bym podniósł do 25000 zł i dał ją for fun Tobie


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru