Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17705
Stary 15.06.2012, 23:19
Szpen napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobry felieton.
No i już wiemy kto jest winny rozruchom. Oczywiście że PiS . Tak jak za kryzys w Niemczech odpowiadali Żydzi a za nędę w Sowietach kapitaliści. Mam wrażenie Szpeniu że gdyby w czasach komunizmu istniał internet to wklejałabyś tu nam wstępniaki z Trybuny Ludu albo relacje z konferencji Urbana . Z braku laku ograniczasz się jak widać do wstępniaków Wrońskiego z GW.
Jak nisko trzeba upaść żeby nawet w celach czysto propagandowych wsadzać taki farmazon Ty już chyba kompletnie straciłeś kontakt z rzeczywistością.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 15.06.2012 o godz. 23:26.