Szpen napisał(a):

No i już wiemy kto jest winny rozruchom. Oczywiście że PiS

. Tak jak za kryzys w Niemczech odpowiadali Żydzi a za nędę w Sowietach kapitaliści. Mam wrażenie Szpeniu że gdyby w czasach komunizmu istniał internet to wklejałabyś tu nam wstępniaki z Trybuny Ludu albo relacje z konferencji Urbana

. Z braku laku ograniczasz się jak widać do wstępniaków Wrońskiego z GW.
Jak nisko trzeba upaść żeby nawet w celach czysto propagandowych wsadzać taki farmazon

Ty już chyba kompletnie straciłeś kontakt z rzeczywistością.