|
Senior Member
Offline
|
|
kacpaw91 napisał(a): 
|
Bednarz też ściągnął większość piłkarzy przed okresem przygotowawczym: Głowacki, Quioto, Chrapek, Nalepa, Skołorzyński, Kowalski. .
|
Hahaha i tak oto dobiłeś Bednarza. Poza Głowackim reszta to piłkarz który póki co nie jest nasz, a reszta .. no to jednak dobiłeś Bednarza
Nikt tu nie mitologizuje Stana, ot widać różne filozofie i tyle. Ja wolę Valkx'a niż dziadostwo Bednarza, ale każdy może mieć swoje zdanie, choć przyznaje samo porównywanie jest wielce komiczne ..jak choćby cytat który tu zamieszczam powyżej, szczerze powiem dawno się tak na tym forum nie uśmiałem z obrońcy "mega-profesjonalnego" legionisty w Wiśle.
|
|