muerte napisał(a):

|
Z tym Kowalski, Skołorzyńskim czy też Nalepą to kpisz?
|
Owszem kpię. Czym to się różni od naciągania faktów w obronie Stana?
muerte napisał(a):

|
Krytykujesz Stana za krótkowzroczną politykę i sprowadzanie piłkarzy na umowy krótkoterminowe. Teraz chwalisz, że Bednarz niepewnych piłkarzy podpisuje... na krótkich umowach.
|
A umowy Bednarza to nie były przypadkiem na zasadzie 1 + X?
muerte napisał(a):

Faktycznie, pomyliłem się, utarła mi się data drugiego obozu. Przepraszam za błąd.