Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56898
Stary 15.06.2012, 22:08
muerte napisał(a):Wyświetl post
Z tym Kowalski, Skołorzyńskim czy też Nalepą to kpisz?
Owszem kpię. Czym to się różni od naciągania faktów w obronie Stana?



muerte napisał(a):Wyświetl post
Krytykujesz Stana za krótkowzroczną politykę i sprowadzanie piłkarzy na umowy krótkoterminowe. Teraz chwalisz, że Bednarz niepewnych piłkarzy podpisuje... na krótkich umowach.
A umowy Bednarza to nie były przypadkiem na zasadzie 1 + X?

muerte napisał(a):Wyświetl post
Za jaki miesiąc?
Faktycznie, pomyliłem się, utarła mi się data drugiego obozu. Przepraszam za błąd.
Odpowiedz cytując