|
Wyjątki (jeśli nawet były) potwierdzają regułę, za Valckx'a były transfery na czas, a teraz będzie jak zwykle, wszystko na ostatnia chwilę, choć może Bednarz czegoś się od Stana nauczył, że jak jest okienko transferowe to nie wakacje tylko dopinanie transferów, może..choć Ja tam po legioniście wiele sobie nie obiecuje.
Ostatnio edytowane przez milosz : 15.06.2012 o godz. 19:27.
|