Felieton dobry dla Szpenia

Typowy bełkot po-wskiego propagandzisty, który widzi wszędzie polskich kiboli ale nie zauważył w ogóle kiboli rosyjskich. Tak jakby ich nie było. Czyli jedna wielka bzdura. A idiotą jest ale Materna suto opłacany z pieniędzy abonamentowych prorządowy błazen.