Ajax napisał(a):

Ale ona jest Januszową z Rosji bić trzeba!!!
|
Człowieku ty wszędzie napinki szukasz? Co temat przeczytam to ty piszesz jakieś głupoty ze zjebaną ironią. Proszę Cie, nie masz niczego mądrego do napisania to nie pisz. Oszczędzi to nerwów Tobie i nam.