Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21447
Stary 15.06.2012, 16:57
kreseq napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/190/news1...bia-Lubin.html

Ciekawe czy wroci do formy w klubie w miare normalnym
Widzę, że discopolo będzie pierwszym kandydatem do spadku ciekawe w ogóle co kombinuje Józek.Widać, na razie, że robi promocję i sprzedaje piłkarzy a widać, że to jeszcze nie koniec
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując