Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56880
Stary 15.06.2012, 16:22
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jacek Bednarz to słabiutki dyrektor sportowy i jeszcze gorszy prawnik - m.in. kazus z Kokoszką. Mnie to nie dziwi to robi ten Pan, było to do przewidzenia tylko naiwni mogli wierzyć, że gość się zmienił na lepsze. Jeden plus to taki, że szybko go Cupiał pogoni z klubu.
To tylko pytanie; a propos Kokoszki. Dlaczego więc na transfermarkt figuruje, że za Kokoszkę zapłacono Wiśle 400 tys euro? Pomyłka, czy jednak było coś na rzeczy?
http://www.transfermarkt.de/de/ekstr...ewerb_PL1.html sezon 08/09
Ostatnio edytowane przez FraMat : 15.06.2012 o godz. 16:26.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując