Merkury napisał(a):

|
Jacek Bednarz to słabiutki dyrektor sportowy i jeszcze gorszy prawnik - m.in. kazus z Kokoszką. Mnie to nie dziwi to robi ten Pan, było to do przewidzenia tylko naiwni mogli wierzyć, że gość się zmienił na lepsze. Jeden plus to taki, że szybko go Cupiał pogoni z klubu.
|
To tylko pytanie; a propos Kokoszki. Dlaczego więc na transfermarkt figuruje, że za Kokoszkę zapłacono Wiśle 400 tys euro? Pomyłka, czy jednak było coś na rzeczy?
http://www.transfermarkt.de/de/ekstr...ewerb_PL1.html sezon 08/09