Merkury napisał(a):

Stan zasadniczo od grudnia wiedział, że jego los jest przesądzony i w Wiśle nie zostanie. Porównywanie obu Panów dyrektorów sportowy w kontekście bardzo bliskiego transferu Sikorskiego należy potraktować stwierdzeniem, że ktoś ma zasadnicze problemy z myśleniem i czym prędzej powinien wybrać się do odpowiedniego specjalisty.
Zobaczymy czy Sikorski okaże się lepszy od Bitona hehe.
|
czyli stan "profesjonalista" wiedział ze od grudnia że leci ....i nie pracował. Brawo.Pokłony dla tego pana.
merkury napisał(a):
Merkury napisał(a):
Cupiał do siebie zraził tylu ludzi dotychczas, że nie wiem kto po Bednarzu przyjdzie i będzie sprzątał to dzieło, które odziedziczy po dyrektorze sportowy z zerem kontaktów w świecie futbolowym.
u.
|
dalej nie odpowiedziałeś co odziedziczył Bednarz po Valkxie. Wiadomo ze po Bednarzu nikt nie dziedziczy nic bo to tylko narzędzie, ale co w takim razie ten żenujący i mierny dyr. sportowy oddziedziczył po "Bogu" z Holandii ?