Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14054
Stary 15.06.2012, 15:58
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Stan zasadniczo od grudnia wiedział, że jego los jest przesądzony i w Wiśle nie zostanie. Porównywanie obu Panów dyrektorów sportowy w kontekście bardzo bliskiego transferu Sikorskiego należy potraktować stwierdzeniem, że ktoś ma zasadnicze problemy z myśleniem i czym prędzej powinien wybrać się do odpowiedniego specjalisty.
Zobaczymy czy Sikorski okaże się lepszy od Bitona hehe.
czyli stan "profesjonalista" wiedział ze od grudnia że leci ....i nie pracował. Brawo.Pokłony dla tego pana.

merkury napisał(a):
Merkury napisał(a):
Cupiał do siebie zraził tylu ludzi dotychczas, że nie wiem kto po Bednarzu przyjdzie i będzie sprzątał to dzieło, które odziedziczy po dyrektorze sportowy z zerem kontaktów w świecie futbolowym.
u.
dalej nie odpowiedziałeś co odziedziczył Bednarz po Valkxie. Wiadomo ze po Bednarzu nikt nie dziedziczy nic bo to tylko narzędzie, ale co w takim razie ten żenujący i mierny dyr. sportowy oddziedziczył po "Bogu" z Holandii ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując