Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14053
Stary 15.06.2012, 15:52
Wiecie kiedy będzie najciekawiej? Pod koniec lipca. Bo liga niedługo i zaczną się wtedy transfery, taka łapanka zeby skompletować zespół. Tak samo było bodajże przed dwoma laty kiedy brali Cikosa, Bunoze, Paljica. Oby tylko teraz lepszych wyłapali
Odpowiedz cytując