Merkury napisał(a):

|
Jacek Bednarz to słabiutki dyrektor sportowy i jeszcze gorszy prawnik - m.in. kazus z Kokoszką. Mnie to nie dziwi to robi ten Pan, było to do przewidzenia tylko naiwni mogli wierzyć, że gość się zmienił na lepsze. Jeden plus to taki, że szybko go Cupiał pogoni z klubu.
|
Hahaha!!
Czlowieku co Ty piszesz...
On robi dokladnie to co Cupial mu kaze bo wlasnie ten oto Jacus jest tylko marionetka w rekach Cupiała...
Tu nic nie zalezy od Bednarza...
Prawda jest bolesna i to bardzo ale dopoki bedzie Cupial w Wisle dotad bedzie jak bedzie..