|
1. Jutro wybieram sie autem w rejon błoń żeby obejrzeć mecz Polska-Czechy. Gdzie polecacie zaparkować i którędy przebijać sie w okolice Błoń bo myśle że może być spory ruch na drodze...
2. kupiłem kiedyś pare biletów komunikacji miejskiej jako że aktualnie jeżdże na karcie która niedługo mi sie kończy chciałbym owe bilety wykorzystać tylko wiem że niedawno ceny biletów sie zmieniały i musze zrobić jakąś dopłate do biletów. Widziałem że jest dopłata 10gr i 20 gr. Czy moge jest zrobić tą dopłate i wykorzystać te bilety i ewentualnie którą dopłate wziąc. Jestem studentem..
Powód: dopiska...
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 15.06.2012 o godz. 15:09.
|