|
zgadzam się co do porónywanaia Stana z Jackiem.
Jednak co do Sikorskiego byłbym ostrozny. On ma potencjał, czy większy od potencjału Bitona? Chyba nie... ale jest zupełnie innym typm napastnika
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|