Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17697
Stary 15.06.2012, 13:30
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze, ze Ci podobno "niewinni", sami dobrowolnie poddaja sie karze .

A co do przepisow prawa, wystarczy stosowac te ktore mamy. Rozsadnie byloby tez zwiekszyc kare grzywny, tj. minimalna te 5000 zł(komornik wchodzacy na wyplate).
Może i się przyznają, bo jak mają zarzut nielegalnego zgromadzenia to trudno, żeby się nie przyznawali..
A dlaczego tylko takie zarzuty? Bo takie macie dowody, pieski..Jak zwykle, wasze gówno warte słowo, przeciw słowu "bandyty"..

Ci dwaj Hiszpanie z pierwszego rzutu osądzonych też napierdalali ruskich?

Łapiecie dla statystyk, tak jak "dilerów-narkomanów" z jointem w kieszeni, karaliście przez "długie lata" zawiasami..Tylko i wyłącznie dla poprawienia statystyki..
[][][][]> T S W <[][][][]