For_FuN_ napisał(a):

Najlepsze, ze Ci podobno "niewinni", sami dobrowolnie poddaja sie karze .
A co do przepisow prawa, wystarczy stosowac te ktore mamy. Rozsadnie byloby tez zwiekszyc kare grzywny, tj. minimalna te 5000 zł(komornik wchodzacy na wyplate).
|
Może i się przyznają, bo jak mają zarzut nielegalnego zgromadzenia to trudno, żeby się nie przyznawali..
A dlaczego tylko takie zarzuty? Bo takie macie dowody, pieski..Jak zwykle, wasze gówno warte słowo, przeciw słowu "bandyty"..
Ci dwaj Hiszpanie z pierwszego rzutu osądzonych też napierdalali ruskich?
Łapiecie dla statystyk, tak jak "dilerów-narkomanów" z jointem w kieszeni, karaliście przez "długie lata" zawiasami..Tylko i wyłącznie dla poprawienia statystyki..