Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14046
Stary 15.06.2012, 13:24
JACEK!!! BEDNARZ!!! Brawo, nikt inny nie umie tak rozwalać Wisły jak pan!

A tak poważnie: transfer Sikorskiego byłby ok GDYBY Wisła sprowadziła Jankowskiego do pierwszego składu. Wtedy Sikorski na ławke mógłby być. A teraz to DAJCIE SPOKÓJ.
Odpowiedz cytując