Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14045
Stary 15.06.2012, 12:12
rok temu w Zabrzu grał b.dobrze,nawet na Reymonta strzelał gole.No cóż w Polonii sie nie przebił ale nie On jedyny....Ciężko powiedziec jak przez rok spadła mu forma, mam nadzieje że jeśli przyjdzie to sie w miare szybko odbuduje bo przecież kontuzjowany nie był a tak stary jak Jaliens czy Bukhari nie jest.

Legia też wielkich pieniędzy nie ma bo sprowadza Saganowskiego....takie czasy.

O Dvalishvilim czy Jankowskim to można zapomniec, za nich kluby chcą kilkaset tysięcy €.Teraz w dobie kryzysu chyba żaden z klubów extraklasy na takie wydatki nie ma
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.06.2012 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując