|
rok temu w Zabrzu grał b.dobrze,nawet na Reymonta strzelał gole.No cóż w Polonii sie nie przebił ale nie On jedyny....Ciężko powiedziec jak przez rok spadła mu forma, mam nadzieje że jeśli przyjdzie to sie w miare szybko odbuduje bo przecież kontuzjowany nie był a tak stary jak Jaliens czy Bukhari nie jest.
Legia też wielkich pieniędzy nie ma bo sprowadza Saganowskiego....takie czasy.
O Dvalishvilim czy Jankowskim to można zapomniec, za nich kluby chcą kilkaset tysięcy €.Teraz w dobie kryzysu chyba żaden z klubów extraklasy na takie wydatki nie ma
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.06.2012 o godz. 12:26.
|