Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56871
Stary 15.06.2012, 11:58
Jeżeli chodzi o Quioto, to założę się, że Bednarz przypomniał sobie w ostatniej chwili, że chłopak jedzie przecież na Olimpiadę, na której może złapać kontuzję i wrócić ze złamaną nogą i/lub zwichniętym prąciem. Teraz pewnie ostro kombinuje jak tu odroczyć płatność aż Romell wróci cały i zdrowy.
Odpowiedz cytując