Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.06.2012, 11:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę jej przedłużać bez sensu. Niektórzy uważają, że to fajnie przyjść do opery w klapkach i bermudach i obrażają się jak ktoś sie z nich wyśmiewa. I tak nigdy nie zrozumieją, dlaczego. Za to będą rozgadywali się na temat jak to ktos ich nie szanuje.
Myślę, że rozmowa jest jeszcze do zakończenia, ale jak znajdę chwilkę skończę swój post i wtedy zakończymy rozmowę. Nie może być tak, że Tobie wszystko wolno a innym nie. Jeśli mówisz A, to każdy ma prawo powiedzieć B.

Co do Twojego postu o operze, to zgadzam się! - jeśli ktoś przyjdzie tam lub do teatru w klapkach, bermudach, nie wyłączy telefonu, będzie rozmawiał itp. - to zgadzam się z Tobą, wtedy takiego delikwenta trzeba będzie wyprowadzić.

Ale jeśli ktoś przychodzi na stadion i chce wprowadzić zwyczaje teatru i opery to wtedy trzeba wynieść, ale tego co takie zwyczaje na stadionie chce zaszczepić. BO STADION TO NIE TEATR ANI OPERA!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.06.2012 o godz. 11:59.
Odpowiedz cytując