Szpen napisał(a):

|
Zło i nienawiść wylewa się się spod sztandaru prawicowych chłystków..
|
Zgadnij Szpenio czyje są te cytaty:
"w....u poszło tyle lat poprawiania polskiego wizerunku, naszej zaściankowości. Idioci."
"tuman jesteś, skoro dla Ciebie wszystko kojarzy się w tym stylu"
"dzizas ... Wasza głupota jest porażająca."
"Skończ pajacu łączyc piłkę i całe swoje życie z polityką, bo za parę lat będziesz jak ten debil co zabił Rosiaka."
A teraz wyjaśnij nam prosze co się wylewa spod Twojego sztandaru (dodam że niesionego wspólnie z palikociętami, GW, Niesiołowskim i "Rosijskają Gazietą")

Manipulacja, propaganda, głupota

Naprawdę nie mogę zrozumić w jaki sposób ktoś uważający się za istostę której IQ jest wyższe niż u roślinki może twierdzić że winnym zamieszek jest PiS, przemilczając jednocześnie kompletną nieporadność policji

Czysty lemingizm.