Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14043
Stary 15.06.2012, 10:48
To chyba jakiś żart. Albo bullshit wciskany przez portal liczący na kliknięcia. Jeżeli Sikorski ma stanowić o sile ognia Wisły to czas umierać.
EDIT: Teodorczykowi, który jest młodszy, bardziej perspektywiczny, grał mniej i strzelił więcej od Sikorskiego też wg transfermarkt kończy się kontrakt a ten ściąga Sikorskiego?! Nie chce mi się wierzyć...
Ostatnio edytowane przez riv : 15.06.2012 o godz. 10:52.

Odpowiedz cytując