Elendil napisał(a):

ja bym osobiście wolał Termalica -> ze dwa kluby zagraniczne -> Wisła. Nie ma co za długo siedzieć w polskim sosie PMSz
|
Szczególnie, że na całym świecie nasi trenerzy są w cenie. Dostają tyle zagranicznych ofert, że z braku zdecydowania zostają w Polsce
