Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7307
Stary 15.06.2012, 10:27
Elendil napisał(a):Wyświetl post
ja bym osobiście wolał Termalica -> ze dwa kluby zagraniczne -> Wisła. Nie ma co za długo siedzieć w polskim sosie PMSz
Szczególnie, że na całym świecie nasi trenerzy są w cenie. Dostają tyle zagranicznych ofert, że z braku zdecydowania zostają w Polsce
Odpowiedz cytując