Ma jeden znaczący minus - brak obsługi flash na stronach. Co prawda da się wgrać flasha nieoficjalnie, ale wiążę się to teoretycznie z utratą gwarancji (w praktyce można 'odratować'

). Generalnie telefon niezły, aczkolwiek zależy do jakiej ceny (być może są lepsze alternatywy).