Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 15.06.2012, 09:47
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Czy jest tu jakiś użytkownik telefonu: Samsung Galaxy Ace s5830?
Jakieś opinie na temat tego telefonu?
Plusy/Minusy
Mam ten telefon od września ubiegłego roku i jestem z niego bardzo zadowolony Dwie wymienne tylne obudowy. Czarna jest bardzo dobra, ponieważ taka chropowata dzięki czemu dobrze trzyma sie telefon w ręce. Gorilla Glass, nie ma żadnej rysy na nim. Na taki okres użytkowania nie znajduję w nim minusów. Bateria trzyma 2-3 dni, może dłużej jak tylko dzwonię, ale to w zależności co na nim robię [muzyka, radio, internet]

Osobiście mogę polecić
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 15.06.2012 o godz. 09:50.
Odpowiedz cytując