WISŁAZWE napisał(a):

Czy jest tu jakiś użytkownik telefonu: Samsung Galaxy Ace s5830?
Jakieś opinie na temat tego telefonu?
Plusy/Minusy
|
Mam ten telefon od września ubiegłego roku i jestem z niego bardzo zadowolony

Dwie wymienne tylne obudowy. Czarna jest bardzo dobra, ponieważ taka chropowata dzięki czemu dobrze trzyma sie telefon w ręce. Gorilla Glass, nie ma żadnej rysy na nim. Na taki okres użytkowania nie znajduję w nim minusów. Bateria trzyma 2-3 dni, może dłużej jak tylko dzwonię, ale to w zależności co na nim robię [muzyka, radio, internet]
Osobiście mogę polecić
