|
Nie chcę jej przedłużać bez sensu. Niektórzy uważają, że to fajnie przyjść do opery w klapkach i bermudach i obrażają się jak ktoś sie z nich wyśmiewa. I tak nigdy nie zrozumieją, dlaczego. Za to będą rozgadywali się na temat jak to ktos ich nie szanuje.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|