|
Na wstępie zaznaczam, że w temacie odżywek i tego rodzaju wspomagania jestem ogórkiem. Zatem:
- przypadkiem za free wpadł mi w ręce taki zestaw: ACTIVLAB BCAA XTRA + GLUTAMINA oraz Olimp CREATINE 1250 MC 150 kaps.
Nie chcę tego wyrzucać do śmieci, więc pomyślałem, że być może uda mi się to wykorzystać. Pytanie brzmi:
a) czy ACTIVLAB BCAA XTRA + GLUTAMINA można łączyć z Olimp CREATINE 1250 MC 150 kaps.
b) w jakiej kolejności to brać zważywszy, że celem jest zrzucenie trochę wagi (w sensie odtłuszczenie się) i nabranie suchej masy mięśniowej (nie jakieś mega turbo napompowanie się, lecz delikatne wzmocnienie sylwetki kładąc raczej nacisk na rzeźbę aniżeli na masę) I tutaj zastanawiam się czy ta kreatyna nie sprawi, że przybędzie mi tłuszczu.... Więc co radzicie? Może warto dokupić jakiś spalacz, zrobić redukcję z wykorzystaniem ACTIVLAB BCAA XTRA + GLUTAMINA i później kreatyna?
P.S Mówiłem, że jestem ogórkiem w temacie...
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
|