Hanys napisał(a):

|
Kibice Irlandii w końcówce meczu przy stanie 4:0 dla Hiszpanii http://www.youtube.com/watch?v=wyTu8ibpp9w mam nadzieje ze tego nie usuną (prawa autorskie) - miażdży suty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <wali pokłony przed Irlandczykami> piękne.
|
Na prawde fantastycznych maja kibicow - w tej kwestii hiszpanie moga im pozazdroscic. W ostatnim meczu moga z Wlochami namieszac -Trapattonii na pewno swoich rodakow rozpracował w 100%.