Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 15.06.2012, 08:22
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Kibice Irlandii w końcówce meczu przy stanie 4:0 dla Hiszpanii http://www.youtube.com/watch?v=wyTu8ibpp9w mam nadzieje ze tego nie usuną (prawa autorskie) - miażdży suty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <wali pokłony przed Irlandczykami> piękne.
Na prawde fantastycznych maja kibicow - w tej kwestii hiszpanie moga im pozazdroscic. W ostatnim meczu moga z Wlochami namieszac -Trapattonii na pewno swoich rodakow rozpracował w 100%.
Odpowiedz cytując