Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17690
Stary 15.06.2012, 08:19
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Szpeniu tak wstydziłeś, że Twoi bracia rosjanie zostali pobici przez kiboli, a nie wstyd Ci za czerwonych braci, że tak samo postępowali z naszymi? W dupie byłeś, a nie na moście Poniatowskiego..Oglądnąłeś parę filmików na YT, nie wiedząc nawet kto jest kim podczas awantury i jak zwykle zgodnie z medialnym prądem jedziesz po kibolach..
hehe dobre. wiesz lepiej ode mnie gdzie byłem. chłopie, skończ wierzyć w spiski i kłamstwa bo zostaniesz drugim mordercą Rosiaka. Za dużo polityki Panie, za dużo.

jestem na kilku zdjęciach, gdzie widać Korwina i bandę jełopów. Ale Ci nie powiem gdzie stoję, bo jeszcze przyjdziesz mnie zadziugać. Zło i nienawiść wylewa się się spod sztandaru prawicowych chłystków..
Ostatnio edytowane przez Szpen : 15.06.2012 o godz. 08:21.