Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7305
Stary 15.06.2012, 07:14
Radolski poszedł w ....u bo mu dali zakaz awansu - tak sądzę. Dla Kazka to idealne miejsce na zebranie doświadczenia. Wisła to była za głęboka woda na początek. Termalica > jakiś np. Górnik > Wisła, taka jest logiczna kolej rzeczy.
Odpowiedz cytując